ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on telegram

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρεμιέρας του 3ου ομίλου

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρεμιέρας του 3ου ομίλου

Η αυλαία του νέου πρωταθλήματος θα ανοίξει την Παρασκευή (8/9) στη Σύρο, εκεί όπου η Ελλάς θα υποδεχθεί (16:30) την ΑΕΡ Αφάνου για τον 3ο όμιλο.

Η συνέχεια θα δοθεί το Σάββατο (9/9) επίσης με δύο αναμετρήσεις του 3ου ομίλου: ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας (16:00), Μαρκό-Ιάλυσος (15:00).

Το βασικό μενού της 1ης αγωνιστικής θα διεξαχθεί την Κυριακή (10/9)

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(08/09):

Ερμούπολη (16:30): Ελλάς Σύρου- Α.Ε.Ρ.Α. (Αρμακόλας)
(Ζέστας- Παπαδάμ- Ιωαννίδης)

ΣΑΒΒΑΤΟ(09/09):
Βάρδα (16:00): Π.Α.Ο. Βάρδας- Θύελλα Ραφήνας (Λάμιας)
(Αντωνιάδης- Κοκμοτός- Ροκοπάνος)
Μαρκόπουλο (16:00): Γ.Σ. Μαρκό- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Μιχαηλίδης)
(Σπήλιος- Βλατάκης- Γκούντας)

ΚΥΡΙΑΚΗ(10/09):
Μύκονος (14:00): Α.Ε. Μυκόνου- Α.Ε. Ερμιονίδας (Ντίτσος)
(Γουρελής- Θεοδοσάκης- Σερεβέτας)

Αίγιο (16:00): Παναιγιάλειος- Α.Ε. Μεσολογγίου (Φλωράκης)
(Κεφίλης- Κλεπετσάνης- Οικονόμου)

Μέγαρα (16:00): Βύζας Μεγάρων- Αστέρας Βάρης (Στυλιανός)
(Αλατσάκης- Κουρκουνάσιος- Σηπάκης)

Ρόδος (16:00): Ρόδος- Κόρινθος (Τσαγγάρης)
(Κολορίζος- Βαμβακάς- Μπακογιάννης)

Άργος (16:00): Παναργειακός- Πανελευσινιακός (Αναστόπουλος)
(Πετρόπουλος- Ανδριανός- Σωτηρόπουλος)

Πυλί (16:00): Α.Ο. Πυλίου- Εράνη Φιλιατρών (Λάμπρου)
(Κατσίνης- Βιτσεντζάτος- Τζέλος)

Αντιγράψτε και μοιραστείτε το Short URL: https://ellassyrou.gr/bimn

Υπεύθυνος Γραφείου Τύπου:
Γιώργος Σολάρης
press@ellassyrou.gr

  • POWERED BY
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

    (30)
    3 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναιγιάλειος

    (29)
    0 - 2

    Ερµιονίδα - Ελλάς Σύρου

    (28)
    6 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε. Μεσολογγίου

    (27)
    0 - 2

    Εράνη Φιλιατρών - Ελλάς Σύρου

    (26)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κόρινθος

    (25)
    2 - 1

    Θύελλα Ραφήνας - Ελλάς Σύρου

    (24)
    0 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναργειακός

    (23)
    3 - 0

    Α.Ε Μυκόνου - Ελλάς Σύρου

    (22)
    0 - 2

    Βύζας Μεγάρων - Ελλάς Σύρου

    (21)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Μαρκό

    (20)
    2 - 1

    Ιάλυσος - Ελλάς Σύρου

    (19)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κυανούς Αστήρ Βάρης

    (18)
    0 - 1

    ΑΕΡ Αφάντου - Ελλάς Σύρου

    (17)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Πανελευσινιακός

    (16)
    0 - 2

    Π.Α.Ο Βάρδας - Ελλάς Σύρου

    (15)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Σ Ρόδος

    (14)
    1 - 2

    Α.Ο Πυλίου Κω - Ελλάς Σύρου

    (13)
    2 - 1

    Παναιγιάλειος - Ελλάς Σύρου

    (12)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Ερµιονίδα

    (11)
    0 - 4

    Α.Ε. Μεσολογγίου - Ελλάς Σύρου

    (10)
    4 - 0

    Ελλάς Σύρου - Εράνη Φιλιατρών

    (9)
    1 - 0

    Κόρινθος - Ελλάς Σύρου

    (8)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Θύελλα Ραφήνας

    (7)
    2 - 0

    Παναργειακός - Ελλάς Σύρου

    (6)
    2 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε Μυκόνου

    (5)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Βύζας Μεγάρων

    (4)
    1 - 0

    Μαρκό - Ελλάς Σύρου

    (3)
    1 - 2

    Ελλάς Σύρου - Ιάλυσος

    (2)
    2 - 0

    Κυανούς Αστήρ Βάρης - Ελλάς Σύρου

    (1)
    1 - 0

    Ελλάς Σύρου - ΑΕΡ Αφάντου

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    Πρόγραμμα

    Ημ/νίαΑγώναςΏρα / ΑποτέλεσμαΑγωνιστική
    2024-04-15 16:00:0015/04/2024 Ελλάς Σύρου - Α.Ο Πυλίου Κω 16:00:0016:0031
    2024-04-20 15:00:0020/04/2024 Α.Σ Ρόδος - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0032
    2024-04-24 15:00:0024/04/2024 Ελλάς Σύρου - Π.Α.Ο Βάρδας 15:00:0015:0033
    2024-04-28 15:00:0028/04/2024 Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0034

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ