ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on telegram

Το πρόγραμμα αγώνων της ομάδας μας στα μπαράζ

Το πρόγραμμα αγώνων της ομάδας μας στα μπαράζ

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Ελλάς Σύρου

1η αγωνιστική-Κυριακή 14 Μαϊου

Α.Ε.Ρ.Α-Ελλάς Σύρου

Πυθαγόρας Σάμου-Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου Χίου

Ηλυσιακός -Αστέρας Βάρης

Ρεπό: Αετός Λουτρών

 

2η αγωνιστική-Τετάρτη 17 Μαϊου

Ελλάς Σύρου-Ηλυσιακός

Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου Χίου-Α.Ε.Ρ.Α

Αετός Λουτρών -Πυθαγόρας Σάμου

Ρεπό: Αστέρας Βάρης

 

3η αγωνιστική-Τετάρτη 24 Μαϊου

Α.Ε.Ρ.Α-Πυθαγόρας Σάμου

Αστέρας Βάρης-Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου

Αετός Λουτρών -Ηλυσιακός

Ρεπό: Ελλάς Σύρου

 

4η αγωνιστική-Κυριακή 28 Μαϊου

Ελλάς Σύρου-Αετός Λουτρών

Ηλυσιακός -Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου

ΑΕΡΑ-Αστέρας Βάρης

Ρεπό: Πυθαγόρας

 

5η αγωνιστική-Τετάρτη 31 Μαϊου

Πυθαγόρας-Ελλάς Σύρου

Ηλυσιακός-ΑΕΡΑ

Αστέρας Βάρης-Αετός Λουτρών

Ρεπό: ΕΠΣ Χίου

 

6η αγωνιστική-Κυριακή 4 Ιουνίου

Ατρόμητος-Ελλάς

Αετός Λουτρών-ΑΕΡΑ

Αστέρας Βάρης-Πυθαγόρας

Ρεπό: Ηλυσιακός

 

7η αγωνιστική-Κυριακή 11 Ιουνίου

Ελλάς-Αστέρας Βάρης

Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου-Αετός Λουτρών

Πυθαγόρας-Ηλυσιακός

Ρεπό: ΑΕΡΑ

Αντιγράψτε και μοιραστείτε το Short URL: https://ellassyrou.gr/c8qq

Υπεύθυνος Γραφείου Τύπου:
Γιώργος Σολάρης
press@ellassyrou.gr

  • POWERED BY
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

    (31)
    3 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ο Πυλίου Κω

    (30)
    3 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναιγιάλειος

    (29)
    0 - 2

    Ερµιονίδα - Ελλάς Σύρου

    (28)
    6 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε. Μεσολογγίου

    (27)
    0 - 2

    Εράνη Φιλιατρών - Ελλάς Σύρου

    (26)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κόρινθος

    (25)
    2 - 1

    Θύελλα Ραφήνας - Ελλάς Σύρου

    (24)
    0 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναργειακός

    (23)
    3 - 0

    Α.Ε Μυκόνου - Ελλάς Σύρου

    (22)
    0 - 2

    Βύζας Μεγάρων - Ελλάς Σύρου

    (21)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Μαρκό

    (20)
    2 - 1

    Ιάλυσος - Ελλάς Σύρου

    (19)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κυανούς Αστήρ Βάρης

    (18)
    0 - 1

    ΑΕΡ Αφάντου - Ελλάς Σύρου

    (17)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Πανελευσινιακός

    (16)
    0 - 2

    Π.Α.Ο Βάρδας - Ελλάς Σύρου

    (15)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Σ Ρόδος

    (14)
    1 - 2

    Α.Ο Πυλίου Κω - Ελλάς Σύρου

    (13)
    2 - 1

    Παναιγιάλειος - Ελλάς Σύρου

    (12)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Ερµιονίδα

    (11)
    0 - 4

    Α.Ε. Μεσολογγίου - Ελλάς Σύρου

    (10)
    4 - 0

    Ελλάς Σύρου - Εράνη Φιλιατρών

    (9)
    1 - 0

    Κόρινθος - Ελλάς Σύρου

    (8)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Θύελλα Ραφήνας

    (7)
    2 - 0

    Παναργειακός - Ελλάς Σύρου

    (6)
    2 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε Μυκόνου

    (5)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Βύζας Μεγάρων

    (4)
    1 - 0

    Μαρκό - Ελλάς Σύρου

    (3)
    1 - 2

    Ελλάς Σύρου - Ιάλυσος

    (2)
    2 - 0

    Κυανούς Αστήρ Βάρης - Ελλάς Σύρου

    (1)
    1 - 0

    Ελλάς Σύρου - ΑΕΡ Αφάντου

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    Πρόγραμμα

    Ημ/νίαΑγώναςΏρα / ΑποτέλεσμαΑγωνιστική
    2024-04-20 15:00:0020/04/2024 Α.Σ Ρόδος - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0032
    2024-04-24 15:00:0024/04/2024 Ελλάς Σύρου - Π.Α.Ο Βάρδας 15:00:0015:0033
    2024-04-28 15:00:0028/04/2024 Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0034

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ