ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on telegram

Ταξίδι στη Μύκονο για τα δυο τμήματα Κ12 της Ελλάς

Ταξίδι στη Μύκονο για τα δυο τμήματα Κ12 της Ελλάς

Η αγωνιστική δραστηριότητα συνεχίζεται και τα τμήματα Κ12 της Ελλάς ταξιδεύουν στη Μύκονο για τους αγώνες με τον Α.Ο Μυκόνου 1 και Α.Ο Μυκόνου 2 αντίστοιχα.

Η Ελλάς Σύρου φέτος έχει δυο αγωνιστικά τμήματα σε αυτή την κατηγορία, καθώς θέλει να δώσει χρόνο συμμετοχής σε όλα τα παιδιά.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αυριανών αγώνων που θα γίνουν στο γήπεδο της Άνω Μεράς

Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 27/11/22 14:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ.
6η αγωνιστική
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ.
Αντιγράψτε και μοιραστείτε το Short URL: https://ellassyrou.gr/7l4f
  • POWERED BY
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

    (30)
    3 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναιγιάλειος

    (29)
    0 - 2

    Ερµιονίδα - Ελλάς Σύρου

    (28)
    6 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε. Μεσολογγίου

    (27)
    0 - 2

    Εράνη Φιλιατρών - Ελλάς Σύρου

    (26)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κόρινθος

    (25)
    2 - 1

    Θύελλα Ραφήνας - Ελλάς Σύρου

    (24)
    0 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναργειακός

    (23)
    3 - 0

    Α.Ε Μυκόνου - Ελλάς Σύρου

    (22)
    0 - 2

    Βύζας Μεγάρων - Ελλάς Σύρου

    (21)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Μαρκό

    (20)
    2 - 1

    Ιάλυσος - Ελλάς Σύρου

    (19)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κυανούς Αστήρ Βάρης

    (18)
    0 - 1

    ΑΕΡ Αφάντου - Ελλάς Σύρου

    (17)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Πανελευσινιακός

    (16)
    0 - 2

    Π.Α.Ο Βάρδας - Ελλάς Σύρου

    (15)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Σ Ρόδος

    (14)
    1 - 2

    Α.Ο Πυλίου Κω - Ελλάς Σύρου

    (13)
    2 - 1

    Παναιγιάλειος - Ελλάς Σύρου

    (12)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Ερµιονίδα

    (11)
    0 - 4

    Α.Ε. Μεσολογγίου - Ελλάς Σύρου

    (10)
    4 - 0

    Ελλάς Σύρου - Εράνη Φιλιατρών

    (9)
    1 - 0

    Κόρινθος - Ελλάς Σύρου

    (8)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Θύελλα Ραφήνας

    (7)
    2 - 0

    Παναργειακός - Ελλάς Σύρου

    (6)
    2 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε Μυκόνου

    (5)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Βύζας Μεγάρων

    (4)
    1 - 0

    Μαρκό - Ελλάς Σύρου

    (3)
    1 - 2

    Ελλάς Σύρου - Ιάλυσος

    (2)
    2 - 0

    Κυανούς Αστήρ Βάρης - Ελλάς Σύρου

    (1)
    1 - 0

    Ελλάς Σύρου - ΑΕΡ Αφάντου

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    Πρόγραμμα

    Ημ/νίαΑγώναςΏρα / ΑποτέλεσμαΑγωνιστική
    2024-04-15 16:00:0015/04/2024 Ελλάς Σύρου - Α.Ο Πυλίου Κω 16:00:0016:0031
    2024-04-20 15:00:0020/04/2024 Α.Σ Ρόδος - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0032
    2024-04-24 15:00:0024/04/2024 Ελλάς Σύρου - Π.Α.Ο Βάρδας 15:00:0015:0033
    2024-04-28 15:00:0028/04/2024 Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0034

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ