ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on telegram

Στη Σάμο για το δεύτερο «τρίποντο» η Ελλάς

Στη Σάμο για το δεύτερο «τρίποντο» η Ελλάς

Στη Σάμο βρίσκεται από σήμερα το πρωί η Ελλάς Σύρου που στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής των αγώνων μπαράζ φιλοξενείται από τον πρωταθλητή Σάμου Πυθαγόρα. Η ομάδα του Παναγιώτη Χριστοφιλέα, μετά τη νίκη 1-0 επί του Αετού Λουτρών, θα αναζητήσει την δεύτερη νίκη που θα την κρατήσει ζωντανή στο κυνήγι της ανόδου στην Γ Εθνική.

Δείτε παρακάτω το αυριανό πρόγραμμα αγώνων

5η αγωνιστική-Τετάρτη 31 Μαϊου

Ηλυσιακός-ΑΕΡΑ 15.30

Αστέρας Βάρης-Αετός Λουτρών 15.30

Πυθαγόρας-Ελλάς Σύρου 17.00

Διαιτητής στον αγώνα της Ελλάς θα είναι ο Λεονίδας Στάυρου (Ανατολικής Αττικής) με βοηθούς τους Ιωάννη Κουλοχέρη (Ανατολικής Αττικής) και Παρασκευή Παντελίδου (Ανατολικής Αττικής)

Δείτε συνολικά το πρόγραμμα και όλα τα αποτελέσματα

ΚΥΡΙΑΚΗ(14/05)

1η αγωνιστική

Α.Ε.Ρ.Α.- Ελλάς Σύρου 1-0
Ηλυσιακός- Αστέρας Βάρης 1-0

Ρεπό: Αετός Λουτρών-Πυθαγόρας Σάμου

 

2η αγωνιστική-Τετάρτη 17 Μαϊου

Ελλάς Σύρου-Ηλυσιακός 0-1

Αετός Λουτρών -Πυθαγόρας Σάμου 4-0

Ρεπό: Αστέρας Βάρης-Α.Ε.Ρ.Α

 

3η αγωνιστική-Τετάρτη 24 Μαϊου

Α.Ε.Ρ.Α-Πυθαγόρας Σάμου 6-1

Αετός Λουτρών -Ηλυσιακός 0-3

Ρεπό: Ελλάς Σύρου-Αστέρας Βάρης

 

4η αγωνιστική-Κυριακή 28 Μαϊου

Ελλάς Σύρου-Αετός Λουτρών 1-0

ΑΕΡΑ-Αστέρας Βάρης  2-6

Ρεπό: Πυθαγόρας-Ηλυσιακός

 

5η αγωνιστική-Τετάρτη 31 Μαϊου

Πυθαγόρας-Ελλάς Σύρου

Ηλυσιακός-ΑΕΡΑ

Αστέρας Βάρης-Αετός Λουτρών

 

6η αγωνιστική-Κυριακή 4 Ιουνίου

Αετός Λουτρών-ΑΕΡΑ

Αστέρας Βάρης-Πυθαγόρας

Ρεπό: Ηλυσιακός-Ελλάς Σύρου

 

7η αγωνιστική-Κυριακή 11 Ιουνίου

Ελλάς-Αστέρας Βάρης

Πυθαγόρας-Ηλυσιακός

Ρεπό: ΑΕΡΑ-Αετός Λουτρών

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ο Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου αποχώρησε εμπρόθεσμα από την διοργάνωση οπότε δεν μηδενίζεται. Κάθε αγωνιστική δυο ομάδες έχουν ρεπό.

Αντιγράψτε και μοιραστείτε το Short URL: https://ellassyrou.gr/9j0u

Υπεύθυνος Γραφείου Τύπου:
Γιώργος Σολάρης
press@ellassyrou.gr

  • POWERED BY
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

    (31)
    3 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ο Πυλίου Κω

    (30)
    3 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναιγιάλειος

    (29)
    0 - 2

    Ερµιονίδα - Ελλάς Σύρου

    (28)
    6 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε. Μεσολογγίου

    (27)
    0 - 2

    Εράνη Φιλιατρών - Ελλάς Σύρου

    (26)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κόρινθος

    (25)
    2 - 1

    Θύελλα Ραφήνας - Ελλάς Σύρου

    (24)
    0 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναργειακός

    (23)
    3 - 0

    Α.Ε Μυκόνου - Ελλάς Σύρου

    (22)
    0 - 2

    Βύζας Μεγάρων - Ελλάς Σύρου

    (21)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Μαρκό

    (20)
    2 - 1

    Ιάλυσος - Ελλάς Σύρου

    (19)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κυανούς Αστήρ Βάρης

    (18)
    0 - 1

    ΑΕΡ Αφάντου - Ελλάς Σύρου

    (17)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Πανελευσινιακός

    (16)
    0 - 2

    Π.Α.Ο Βάρδας - Ελλάς Σύρου

    (15)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Σ Ρόδος

    (14)
    1 - 2

    Α.Ο Πυλίου Κω - Ελλάς Σύρου

    (13)
    2 - 1

    Παναιγιάλειος - Ελλάς Σύρου

    (12)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Ερµιονίδα

    (11)
    0 - 4

    Α.Ε. Μεσολογγίου - Ελλάς Σύρου

    (10)
    4 - 0

    Ελλάς Σύρου - Εράνη Φιλιατρών

    (9)
    1 - 0

    Κόρινθος - Ελλάς Σύρου

    (8)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Θύελλα Ραφήνας

    (7)
    2 - 0

    Παναργειακός - Ελλάς Σύρου

    (6)
    2 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε Μυκόνου

    (5)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Βύζας Μεγάρων

    (4)
    1 - 0

    Μαρκό - Ελλάς Σύρου

    (3)
    1 - 2

    Ελλάς Σύρου - Ιάλυσος

    (2)
    2 - 0

    Κυανούς Αστήρ Βάρης - Ελλάς Σύρου

    (1)
    1 - 0

    Ελλάς Σύρου - ΑΕΡ Αφάντου

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    Πρόγραμμα

    Ημ/νίαΑγώναςΏρα / ΑποτέλεσμαΑγωνιστική
    2024-04-20 15:00:0020/04/2024 Α.Σ Ρόδος - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0032
    2024-04-24 15:00:0024/04/2024 Ελλάς Σύρου - Π.Α.Ο Βάρδας 15:00:0015:0033
    2024-04-28 15:00:0028/04/2024 Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0034

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ