ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on telegram

Κυριακή ο αγώνας με τον Αστέρα Βάρης

Κυριακή ο αγώνας με τον Αστέρα Βάρης

Μετά τη νίκη στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος επί της ΑΕΡ Αφάντου, η Ελλάς έχει μπει στην τελική ευθεία για τον αγώνα με τον Αστέρα Βάρης. Ο αγώνας για την δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος θα διεξαχθεί την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου στο γήπεδο της Βάρης.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα αγώνων της 1ης αγωνιστικής που εκκρεμεί και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα παιχνίδια που θα γίνουν για την 2η αγωνιστική.

1η αγωνιστική
Μύκονος – Ερμιονίδα
Μαρκό – Ιάλυσος
Παναιγιάλειος – ΑΕ Μεσολογγίου
Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Βάρης
ΑΟ Πυλίου Κω – Εράνη Φιλιατρών
Ελλάς Σύρου – ΑΕΡ Αφάντου 1-0
Ρόδος – Κόρινθος
Παναργειακός – Πανελευσινιακός
ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας

2η αγωνιστική
Μαρκό – Μύκονος
Ερμιονίδα – Παναιγιάλειος
Ιάλυσος – Βύζας Μεγάρων
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΟ Πυλίου Κω
Αστέρας Βάρης – Ελλάς Σύρου
Εράνη Φιλιατρών – Ρόδος
ΑΕΡ Αφάντου – Παναργειακός
Κόρινθος – ΠΑΟ Βάρδας
Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

Αντιγράψτε και μοιραστείτε το Short URL: https://ellassyrou.gr/jpcu

Υπεύθυνος Γραφείου Τύπου:
Γιώργος Σολάρης
press@ellassyrou.gr

  • POWERED BY
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

    (31)
    3 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ο Πυλίου Κω

    (30)
    3 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναιγιάλειος

    (29)
    0 - 2

    Ερµιονίδα - Ελλάς Σύρου

    (28)
    6 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε. Μεσολογγίου

    (27)
    0 - 2

    Εράνη Φιλιατρών - Ελλάς Σύρου

    (26)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κόρινθος

    (25)
    2 - 1

    Θύελλα Ραφήνας - Ελλάς Σύρου

    (24)
    0 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναργειακός

    (23)
    3 - 0

    Α.Ε Μυκόνου - Ελλάς Σύρου

    (22)
    0 - 2

    Βύζας Μεγάρων - Ελλάς Σύρου

    (21)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Μαρκό

    (20)
    2 - 1

    Ιάλυσος - Ελλάς Σύρου

    (19)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κυανούς Αστήρ Βάρης

    (18)
    0 - 1

    ΑΕΡ Αφάντου - Ελλάς Σύρου

    (17)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Πανελευσινιακός

    (16)
    0 - 2

    Π.Α.Ο Βάρδας - Ελλάς Σύρου

    (15)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Σ Ρόδος

    (14)
    1 - 2

    Α.Ο Πυλίου Κω - Ελλάς Σύρου

    (13)
    2 - 1

    Παναιγιάλειος - Ελλάς Σύρου

    (12)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Ερµιονίδα

    (11)
    0 - 4

    Α.Ε. Μεσολογγίου - Ελλάς Σύρου

    (10)
    4 - 0

    Ελλάς Σύρου - Εράνη Φιλιατρών

    (9)
    1 - 0

    Κόρινθος - Ελλάς Σύρου

    (8)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Θύελλα Ραφήνας

    (7)
    2 - 0

    Παναργειακός - Ελλάς Σύρου

    (6)
    2 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε Μυκόνου

    (5)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Βύζας Μεγάρων

    (4)
    1 - 0

    Μαρκό - Ελλάς Σύρου

    (3)
    1 - 2

    Ελλάς Σύρου - Ιάλυσος

    (2)
    2 - 0

    Κυανούς Αστήρ Βάρης - Ελλάς Σύρου

    (1)
    1 - 0

    Ελλάς Σύρου - ΑΕΡ Αφάντου

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    Πρόγραμμα

    Ημ/νίαΑγώναςΏρα / ΑποτέλεσμαΑγωνιστική
    2024-04-20 15:00:0020/04/2024 Α.Σ Ρόδος - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0032
    2024-04-24 15:00:0024/04/2024 Ελλάς Σύρου - Π.Α.Ο Βάρδας 15:00:0015:0033
    2024-04-28 15:00:0028/04/2024 Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0034

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ