ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on telegram

Ήττα για τους μικρούς του Κ12 της Ελλάς (Βίντεο)

Την ήττα από τον ΠΑΣ Τήνου γνώρισαν χθες οι μικροί του Κ12 της Ελλάς Σύρου σε αγώνα για το πρωτάθλημα Κ12 της ΕΠΣ Κυκλάδων…

Η ομάδα του Γιάννη Δαφνά λύγισε απέναντι σε έναν ανώτερο αντίπαλο, αλλά τα κέρδη είναι πολλά από την συμμετοχή των παιδιών σε τέτοιους αγώνες. Θυμίζουμε πως η ακαδημία της Ελλάς κατεβαίνει στο πρωτάθλημα Κ12 με δυο ομάδες, για να δώσει χρόνο συμμετοχής σε όλα της τα παιδιά. Η Ελλάς Σύρου 2 είναι ηλικιακά τα μεγαλύτερα παιδιά και η ομάδα που βρίσκεται στην κορυφή του ομίλου, ενώ η Ελλάς Σύρου 1 τα μικρότερα παιδιά αυτής της κατηγορίας.

Νίκη πρωτιάς για την Ελλάς Σύρου 2 (Δείτε εδώ)

Η διακύμανση του σκορ

0-1: Βιδάλης Μ στο 10΄

0-2: Βιδάλης Μ στο 26΄

0-3: Συρίγος στο 52΄

0-4: Βιδάλης Μ στο 54΄

0-5: Ψάλτης στο 57΄

1-5: Μπουγιούρης 59΄

Διαιτητές: Ζαράνης-Φραγκογιάννη

Ελλάς Σύρου (Δαφνάς): Νομικός, μαυροκέφαλος, Βαμβακούσης, Ρουσσουνέλος, Ρούσσος, Μπουγιούρης, Δοκιμάκης, Παπαμάρκος, Ζεράρ

Αρβανίτης, Σίδερης, Σκορδίλης, Τριαντόπουλος

ΠΑΣ Τήνου (Μάλλιος): Οικονόμου, Μινάρδος, Χύσα, Ζαλώνης, Συρίγος, Ψάλτης, Βιδάλης Α, Βιδάλης Μ, Μύτας

Φιλιππούσης, Δούλτσιος, Σαρρής

Αντιγράψτε και μοιραστείτε το Short URL: https://ellassyrou.gr/s560
  • POWERED BY
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

    (30)
    3 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναιγιάλειος

    (29)
    0 - 2

    Ερµιονίδα - Ελλάς Σύρου

    (28)
    6 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε. Μεσολογγίου

    (27)
    0 - 2

    Εράνη Φιλιατρών - Ελλάς Σύρου

    (26)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κόρινθος

    (25)
    2 - 1

    Θύελλα Ραφήνας - Ελλάς Σύρου

    (24)
    0 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναργειακός

    (23)
    3 - 0

    Α.Ε Μυκόνου - Ελλάς Σύρου

    (22)
    0 - 2

    Βύζας Μεγάρων - Ελλάς Σύρου

    (21)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Μαρκό

    (20)
    2 - 1

    Ιάλυσος - Ελλάς Σύρου

    (19)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κυανούς Αστήρ Βάρης

    (18)
    0 - 1

    ΑΕΡ Αφάντου - Ελλάς Σύρου

    (17)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Πανελευσινιακός

    (16)
    0 - 2

    Π.Α.Ο Βάρδας - Ελλάς Σύρου

    (15)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Σ Ρόδος

    (14)
    1 - 2

    Α.Ο Πυλίου Κω - Ελλάς Σύρου

    (13)
    2 - 1

    Παναιγιάλειος - Ελλάς Σύρου

    (12)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Ερµιονίδα

    (11)
    0 - 4

    Α.Ε. Μεσολογγίου - Ελλάς Σύρου

    (10)
    4 - 0

    Ελλάς Σύρου - Εράνη Φιλιατρών

    (9)
    1 - 0

    Κόρινθος - Ελλάς Σύρου

    (8)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Θύελλα Ραφήνας

    (7)
    2 - 0

    Παναργειακός - Ελλάς Σύρου

    (6)
    2 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε Μυκόνου

    (5)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Βύζας Μεγάρων

    (4)
    1 - 0

    Μαρκό - Ελλάς Σύρου

    (3)
    1 - 2

    Ελλάς Σύρου - Ιάλυσος

    (2)
    2 - 0

    Κυανούς Αστήρ Βάρης - Ελλάς Σύρου

    (1)
    1 - 0

    Ελλάς Σύρου - ΑΕΡ Αφάντου

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    Πρόγραμμα

    Ημ/νίαΑγώναςΏρα / ΑποτέλεσμαΑγωνιστική
    2024-04-15 16:00:0015/04/2024 Ελλάς Σύρου - Α.Ο Πυλίου Κω 16:00:0016:0031
    2024-04-20 15:00:0020/04/2024 Α.Σ Ρόδος - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0032
    2024-04-24 15:00:0024/04/2024 Ελλάς Σύρου - Π.Α.Ο Βάρδας 15:00:0015:0033
    2024-04-28 15:00:0028/04/2024 Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0034

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ