ΕΝΑ ΝΗΣΙ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on telegram

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (14-15/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (14-15/1)

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 15/01/23 12:00
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 15/01/23 14:45
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 16:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 15/01/23 20:00
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 16:30
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:30
5η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 15/01/23 20:30
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 14/01/23 17:00
5η αγωνιστική
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 09:30
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 18/01/23 16:30
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Δευτέρα 16/01/23 15:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 14/01/23 13:00
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 14/01/23 18:00
9η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 14/01/23 20:00
1η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 15/01/23 10:00
4η αγωνιστική
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 15/01/23 17:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 17:00
6η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 15/01/23 12:00
10η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 15/01/23 19:00
Αντιγράψτε και μοιραστείτε το Short URL: https://ellassyrou.gr/dw1r

Υπεύθυνος Γραφείου Τύπου:
Γιώργος Σολάρης
press@ellassyrou.gr

  • POWERED BY
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

    (31)
    3 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ο Πυλίου Κω

    (30)
    3 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναιγιάλειος

    (29)
    0 - 2

    Ερµιονίδα - Ελλάς Σύρου

    (28)
    6 - 0

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε. Μεσολογγίου

    (27)
    0 - 2

    Εράνη Φιλιατρών - Ελλάς Σύρου

    (26)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κόρινθος

    (25)
    2 - 1

    Θύελλα Ραφήνας - Ελλάς Σύρου

    (24)
    0 - 1

    Ελλάς Σύρου - Παναργειακός

    (23)
    3 - 0

    Α.Ε Μυκόνου - Ελλάς Σύρου

    (22)
    0 - 2

    Βύζας Μεγάρων - Ελλάς Σύρου

    (21)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Μαρκό

    (20)
    2 - 1

    Ιάλυσος - Ελλάς Σύρου

    (19)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Κυανούς Αστήρ Βάρης

    (18)
    0 - 1

    ΑΕΡ Αφάντου - Ελλάς Σύρου

    (17)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Πανελευσινιακός

    (16)
    0 - 2

    Π.Α.Ο Βάρδας - Ελλάς Σύρου

    (15)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Σ Ρόδος

    (14)
    1 - 2

    Α.Ο Πυλίου Κω - Ελλάς Σύρου

    (13)
    2 - 1

    Παναιγιάλειος - Ελλάς Σύρου

    (12)
    2 - 0

    Ελλάς Σύρου - Ερµιονίδα

    (11)
    0 - 4

    Α.Ε. Μεσολογγίου - Ελλάς Σύρου

    (10)
    4 - 0

    Ελλάς Σύρου - Εράνη Φιλιατρών

    (9)
    1 - 0

    Κόρινθος - Ελλάς Σύρου

    (8)
    1 - 1

    Ελλάς Σύρου - Θύελλα Ραφήνας

    (7)
    2 - 0

    Παναργειακός - Ελλάς Σύρου

    (6)
    2 - 1

    Ελλάς Σύρου - Α.Ε Μυκόνου

    (5)
    4 - 1

    Ελλάς Σύρου - Βύζας Μεγάρων

    (4)
    1 - 0

    Μαρκό - Ελλάς Σύρου

    (3)
    1 - 2

    Ελλάς Σύρου - Ιάλυσος

    (2)
    2 - 0

    Κυανούς Αστήρ Βάρης - Ελλάς Σύρου

    (1)
    1 - 0

    Ελλάς Σύρου - ΑΕΡ Αφάντου

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    Πρόγραμμα

    Ημ/νίαΑγώναςΏρα / ΑποτέλεσμαΑγωνιστική
    2024-04-20 15:00:0020/04/2024 Α.Σ Ρόδος - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0032
    2024-04-24 15:00:0024/04/2024 Ελλάς Σύρου - Π.Α.Ο Βάρδας 15:00:0015:0033
    2024-04-28 15:00:0028/04/2024 Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου 15:00:0015:0034

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ